top of page

Crowdsourcing - Veri Projeleri

Bir crowdsourcing şirketini, şirket ekibinizden ayıran nedir? Büyük bir yetenek havuzuna erişiminiz sayesinde büyük ölçekli veri projelerini hızlı bir şekilde tamamlamak için sizinle iş birliği yaparak projeleriniz için iç kaynak harcamalarınızı azaltıyoruz.

content-tagging.png

İçerik Etiketleme

Anlamlı ve açıklayıcı etiketler, resimlerinizi, videolarınızı ve kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği, arama amaçları için organize etmenize ve yönetmenize izin verir ve aynı zamanda Google, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarının daha önce keşfedilemeyen içeriğinizi bulmasına da olanak tanır. Aranabilir içerik sağlamak organik sıralamanızı yükseltir ve ROI’nizi en üst düzeye çıkarır.

Data Kategorizasyonu

data-kategorizasyonu.png

Büyük ölçeklerdeki verilerinizi doğru bir şekilde kategorilere ayırın. Verilerinizi düzenlemek istediğinizde, iş gücümüz verilerinizi kategorize ederek arama veya sıralama yaparken bulmayı kolaylaştırır. İşletmeleri kategorilere ayırmaktan ürünleri uygun kategorilere yerleştirmeye kadar, büyük proje ekibimiz her bir öğenin düzgün bir şekilde kategorize edilmesini sağlar.

Data Etiketleme

data-etiketleme.png

Site ziyaretçileriniz için iyileştirilmiş bir arama deneyimi oluşturun. Etiketleme, verilerinizin ilgili tüm aramalar için bulunmasını sağlamanın etkili bir yoludur. Resim ve video gibi dosyaları etiketlemekten belgeleri etiketlemeye kadar tüm projelerinizde iş gücümüz, verilerinizi talep ve metodunuza göre etiketler.

Resim Etiketleme

resim-etiketleme.png

Görsellerinizi anlamlı ve açıklayıcı anahtar kelimeler ve etiketlerle etiketleyerek kullanıcılara için görsel kütüphanenizi verimli bir hale getirin.

Search Relevance

search-relevance.png

Dönüşüm oranlarını en üst düzeye çıkarmak için arama stratejilerini kullanın. Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve dönüşüm oranınızı en üst düzeye çıkarmak için vereceğiniz metodlar doğrultusunda yüksek hacimli arama sorgularını puanlıyoruz.

video-etiketleme.png

Video Etiketleme

Anlamlı ve açıklayıcı anahtar kelime etiketleri aracılığıyla kullanıcılara video içeriği sunarak video kütüphanenizi kullanıcılar için daha verimli bir hale getirin.

bottom of page