top of page

Çözümler

Eşsiz hız ve üstün kalite ile iş gücü gereken görevleri yerine getirmek için yönetilen crowdsourcing çözümleri sunuyoruz. Projenize uygun bir tasker ekibini kurar ve yönetir, böylece size dahili zaman ve kaynak tasarrufu sağlarız.

big-data.png

Verimli ve hızlı data çözümleri. Veri görevlerini eski yöntemlerden daha hızlı ve daha yüksek başarıyla tamamlayın. Ekibimizin crowdsourcing yönetimi ve gizlilik sözleşmelerimizle işin güvenle tamamlanmasını sağlıyoruz.

document.png

Metin yazarlığı basitleştirildi ve ölçeklendirildi. Deneyimli içerik ekiplerimiz, benzersiz blog ve makaleler üretir; bu, sitenize gelen ziyaretçilerin ilgisini çekmek ve müşterileri dönüşüm huniniz boyunca yönlendirmenin anahtarıdır.

machine-learning.png

Markanızı korumak için 7 gün 24 saat çevrimiçiyiz. Yorumların, resimlerin ve videoların güvenli bir şekilde paylaşılabileceği büyük ölçekli bir online topluluğu yönetecek güvene sahip olun. İçerik paylaşımı içeren platformlarınız için en ideal ekibi oluşturalım.

audio.png

Hızlı ve kolay deşifre çözümleri. Görünürlüğü ve erişilebilirliği artırmak için ses ve video içeriğinizi metne dönüştürün. Ses ve video dosyalarınızı, geleneksel transkripsiyon neredeyse gerçek zamanlı olarak metne dönüştürüyoruz. Taskerlarımızın daha fazla online gösterim için ses ve video dosyalarınızı hızlı ve doğru bir şekilde işlemesine izin verin.

bottom of page